Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

2016 Ekpss çıkmış sorulara nereden ulaşabilirim?

2018 ekpss sınavına hazırlanmak istiyorum 2016ve diğer çıkmış sınav sorularına nereden ulaşabilirim.

Konuyu değerlendir: 2016 Ekpss çıkmış sorulara nereden ulaşabilirim?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 365 kez incelendi.

1. coşkun güneş
    01.Kasım.2017, 09:19

2016 Ekpss çıkmış sorulara nereden ulaşabilirim?

2018 ekpss sınavına hazırlanmak istiyorum 2016ve diğer çıkmış sınav sorularına nereden ulaşabilirim.
  2. 01.Kasım.2017, 09:19
    coşkun güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    coşkun güneş
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Nereden
    Selçuk Sel
    ÖSYM, EKPSS sorularının %10'unu herkesin görmesi için açıyor sadece ekpss'ye girmiş adaylar ÖSYM nin AİS yani Aday İşlemleri Sistemi üzerinden kendi soru kitapçıklarını görebilecekler. Henüz bu konuda şu gün açıklanacaktır diye tarih verilmedi. şurada %10'luk sınav sorularının linkleri mevcuttur.
    Ayrıca sitemizde ekpss ile ilgili deneme sınavları, çıkmış sorular, konulara ulaşmak için tıklayın
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 02.Kasım.2017, 22:37
    ÖSYM, EKPSS sorularının %10'unu herkesin görmesi için açıyor sadece ekpss'ye girmiş adaylar ÖSYM nin AİS yani Aday İşlemleri Sistemi üzerinden kendi soru kitapçıklarını görebilecekler. Henüz bu konuda şu gün açıklanacaktır diye tarih verilmedi. şurada %10'luk sınav sorularının linkleri mevcuttur.
    Ayrıca sitemizde ekpss ile ilgili deneme sınavları, çıkmış sorular, konulara ulaşmak için tıklayın