Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Diyarbakır'da Ekpss hazırlık kursu açılacak

Ben Diyarbakır da yaşıyorum burda ekpss hazıılık kursu açılacak hemde evden servisle alınıp kurstan sonra tekrar eve bırakılacak telefonla kayıt alınıyor 05378457831

Konuyu değerlendir: Diyarbakır'da Ekpss hazırlık kursu açılacak

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 365 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Haziran.2016

Diyarbakır'da Ekpss hazırlık kursu açılacak

Ben Diyarbakır da yaşıyorum burda ekpss hazıılık kursu açılacak hemde evden servisle alınıp kurstan sonra tekrar eve bırakılacak telefonla kayıt alınıyor 05378457831
    MuTeBer (23.Ekim.2017) Bunu beğendi.
    Konu MuTeBer tarafından (29.Ekim.2017 Saat 09:57 ) değiştirilmiştir. Sebep: telefon numarası görünür hale getirildi
  2. 19.Ekim.2017, 13:01
    Twitter Facebook Google+
    MuTeBer (23.Ekim.2017) Bunu beğendi.
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Nereden
    Selçuk Sel
    Zerya Merhaba. Kurs açıldımı açılacak mı, bıraktığın telefon numarası sana mı ait, yoksa ekpss kursunamı ait? telefon numarası sana aitse senin güvenliğin icabı gizlemek zorundayız. ekpss kursuna aitse numarayı görünüme açarız.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 23.Ekim.2017, 14:11
    Zerya Merhaba. Kurs açıldımı açılacak mı, bıraktığın telefon numarası sana mı ait, yoksa ekpss kursunamı ait? telefon numarası sana aitse senin güvenliğin icabı gizlemek zorundayız. ekpss kursuna aitse numarayı görünüme açarız.
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2016
    MuTeBer Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba Muteber
    Daha açılmadı 3 kişi kayıt yapmış en az 15 kişi olunca açılacak Beyazay derneği tarafından ücretsiz açılacak inşallah.. Telefon numarası bana ait değil, dernek sekreterine ait..
  6. 23.Ekim.2017, 15:48
    MuTeBer Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba Muteber
    Daha açılmadı 3 kişi kayıt yapmış en az 15 kişi olunca açılacak Beyazay derneği tarafından ücretsiz açılacak inşallah.. Telefon numarası bana ait değil, dernek sekreterine ait..
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2016
    Beyazay derneği sekreter ekpss kayıt numarası 05378457831
    MuTeBer (29.Ekim.2017) Bunu beğendi.
  8. 25.Ekim.2017, 11:15
    Beyazay derneği sekreter ekpss kayıt numarası 05378457831
    MuTeBer (29.Ekim.2017) Bunu beğendi.