Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Süreli Raporu zamanında yeniletemezsem EKPSS atamam iptal olur mu?

Arkadaşlar merhaba çok zor durumdayım lütfen yardım edin. Meb'e atandım raporumun süresi 18 eylülde sona eriyor yeniletmek için hastaneye başvurdum ama ekim ayına kurul randevusu verdiler.Atamada problem olur mu ne yapmam lazım.

Konuyu değerlendir: Süreli Raporu zamanında yeniletemezsem EKPSS atamam iptal olur mu?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 1296 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    07.Eylül.2017, 17:37

Süreli Raporu zamanında yeniletemezsem EKPSS atamam iptal olur mu?

Arkadaşlar merhaba çok zor durumdayım lütfen yardım edin. Meb'e atandım raporumun süresi 18 eylülde sona eriyor yeniletmek için hastaneye başvurdum ama ekim ayına kurul randevusu verdiler.Atamada problem olur mu ne yapmam lazım.
    Konu MuTeBer tarafından (10.Eylül.2017 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir.
  2. 07.Eylül.2017, 17:37
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Nereden
    Selçuk Sel
    EKPSS ile atandığınız kuruma mevcut raporunuzu ve diğer evrakları teslim ettiyseniz işe başlatırlar, işe başladıktan sonra süresi biten rapor için yeni başvuru yaptığınızı dair çalıştığınız yere bilgi verip ona göre hareket edersiniz. Süreli raporlarda sizin iki üç ay önceden başvurup yeni rapor talep etseniz bile raporun süresine yakın gelmenizi söylediklerini vs. anlatırsın, seninle aynı durumda olanlar vardır, atandığın kurumun bu konuda anlayışlı davranmasını beklemekten başka çaren yok.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 10.Eylül.2017, 20:08
    EKPSS ile atandığınız kuruma mevcut raporunuzu ve diğer evrakları teslim ettiyseniz işe başlatırlar, işe başladıktan sonra süresi biten rapor için yeni başvuru yaptığınızı dair çalıştığınız yere bilgi verip ona göre hareket edersiniz. Süreli raporlarda sizin iki üç ay önceden başvurup yeni rapor talep etseniz bile raporun süresine yakın gelmenizi söylediklerini vs. anlatırsın, seninle aynı durumda olanlar vardır, atandığın kurumun bu konuda anlayışlı davranmasını beklemekten başka çaren yok.