Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Adalet bakanlığına atananlar bilgi verebilir mi?

2017 açıklanan ekpss sonucu ıle adalet bakanlığına hizmetli olarak atandım... Hali hazırda adalet bakanlığında engelli hizmetli olarak çalışan arkadaşlar bizleri nasıl bi çalışma bekliyor ne gibi hizmette bulunuluyor bilgilendirir misiniz? Bundan sonra nasıl bi süreç izleniyor...

Konuyu değerlendir: Adalet bakanlığına atananlar bilgi verebilir mi?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1181 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Mart.2017

Adalet bakanlığına atananlar bilgi verebilir mi?

2017 açıklanan ekpss sonucu ıle adalet bakanlığına hizmetli olarak atandım...

Hali hazırda adalet bakanlığında engelli hizmetli olarak çalışan arkadaşlar bizleri nasıl bi çalışma bekliyor ne gibi hizmette bulunuluyor bilgilendirir misiniz?

Bundan sonra nasıl bi süreç izleniyor...
  2. 28.Ağustos.2017, 01:19
    2017 açıklanan ekpss sonucu ıle adalet bakanlığına hizmetli olarak atandım...

Hali hazırda adalet bakanlığında engelli hizmetli olarak çalışan arkadaşlar bizleri nasıl bi çalışma bekliyor ne gibi hizmette bulunuluyor bilgilendirir misiniz?

Bundan sonra nasıl bi süreç izleniyor...
    Twitter Facebook Google+
  3. Kayıtsız Üye
    28.Ağustos.2017, 15:04

ekpss

Merhaba ben ekpps 2. yerleştirme sonucunda eskişehir adalet bakanlığına memur olarak atandım atandığım kurum benden hangi belgeleri ister geçmiş yıllarda hangi belgeler istenmişti bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim
  4. 28.Ağustos.2017, 15:04
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Merhaba ben ekpps 2. yerleştirme sonucunda eskişehir adalet bakanlığına memur olarak atandım atandığım kurum benden hangi belgeleri ister geçmiş yıllarda hangi belgeler istenmişti bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim
  5. Üyelik tarihi
    Mart.2017
    Adalet bakanlığında çalışan bir arkadaş bize yardımcı olabilir mi?
  6. 30.Ağustos.2017, 10:56
    Adalet bakanlığında çalışan bir arkadaş bize yardımcı olabilir mi?
  7. Kayıtsız Üye
    05.Eylül.2017, 11:06

Ekpss adalet bakanlığı

Bende ekpss ile adalet bakanlığına bilgisayar işletmeni olarak atandım. Nasıl bir yol izlemeliyim en ufak fikrim yok. Sadece atandığın kurumun sitesinde duyuruları takip ediyorum. Bazı üniversiteler istenen belgeleri duyuru kısmından açıklamış. Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.
  8. 05.Eylül.2017, 11:06
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Bende ekpss ile adalet bakanlığına bilgisayar işletmeni olarak atandım. Nasıl bir yol izlemeliyim en ufak fikrim yok. Sadece atandığın kurumun sitesinde duyuruları takip ediyorum. Bazı üniversiteler istenen belgeleri duyuru kısmından açıklamış. Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.
  9. Kayıtsız Üye
    05.Eylül.2017, 11:14
    Bende bilgisayar işletmeni olarak atandım ilk önce yerleştiğim kurumu aradım,bundan sonra sğreç nasıl işler?
  10. 05.Eylül.2017, 11:14
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Bende bilgisayar işletmeni olarak atandım ilk önce yerleştiğim kurumu aradım,bundan sonra sğreç nasıl işler?
  11. Kayıtsız Üye
    05.Eylül.2017, 11:29

Ekpss adalet bakanlığı

Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı
    Benim hiç bi bilgim yok. Bende bilgi almaya çalışıyorum. İzmir Bergama'ya atandım. Size aradığınızda ne dediler ?
  12. 05.Eylül.2017, 11:29
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı
    Benim hiç bi bilgim yok. Bende bilgi almaya çalışıyorum. İzmir Bergama'ya atandım. Size aradığınızda ne dediler ?
  13. Kayıtsız Üye
    07.Eylül.2017, 11:39
    Bilgisi olan yok mu arkadaşlar ?
  14. 07.Eylül.2017, 11:39
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Bilgisi olan yok mu arkadaşlar ?