İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aslında Yazmak İstemiyorum – Erol Öztamur

Bu ayki yazımı 13.05.2013 00:57 de kaleme almaya başlıyorum.
O kadar çok demek istediğim şey var ki esasında ama toplumda statün belliyse ve ne olduğuna ne olabileceğine sen değil toplum karar veriyorsa söylediklerin etkisiz kalır çoğu zaman.

Ne siyasi ne de birilerini yaralayacak laf edeceğim sadece Reyhanlı da ölenlere ve bu akşam ismen spor olarak kabul edilen ama insan sağlığına yararı olmayan derbiden sonra öldürülen taraftara Allah rahmet eylesin.

Sizlere bu ay dünkü gittiğim İNÖNÜ nün jübile maçını kelebeler ve insanlar kitabını özrün insan hatasından kaynaklı bir şey olduğunu farkeden büyüklerimizin özürlü ifadesini kaldırıp engeli ifadesini koyduklarından bahsedip onlara teşekkür edecektim ama bu zamanda bunlardan bahsetmek sadece kendi durumuzdan haberdar olduğumu gösterir düşüncesiyle yazmak istemiyorum.

ENGELLİ OLSANDA FARKINDALIK İSTERKEN FARKINDA OLMAYIDA UNUTMA..
ASLA YALNIZ DEĞİLSİN AMA YALNIZ SEN DE DEĞİLSİN..
Yazar: Erol Öztamur

UYARI:Bu köşe yazısının telif hakları Erol Öztamur‘a ve yayın hakları engelsizdunyam.org’a aittir. “www.engelsizdunyam.org” biçiminde aktif bağlantı kurularak, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın