Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Ortaokul mezunu zihinsel engelli Ekpss'ye girebilirmi?

İyi günler benim kardeşim zihinsel engelli ortaokul mezunu acaba EKPSS sınavına girme hakkı var mı atana bilir mi

Konuyu değerlendir: Ortaokul mezunu zihinsel engelli Ekpss'ye girebilirmi?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 682 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    05.Mart.2017, 14:49

Ortaokul mezunu zihinsel engelli Ekpss'ye girebilirmi?

İyi günler benim kardeşim zihinsel engelli ortaokul mezunu acaba EKPSS sınavına girme hakkı var mı atana bilir mi
  2. 05.Mart.2017, 14:49
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Nereden
    Selçuk Sel
    Zihinsel engelli olarak ekpss kuraya başvurabilir.
    İlgili yönetmelikte:
    Kuraya ise ilkokul/ortaokul/ilköğretim/özel eğitim iş uygulama merkezi veya okulu mezunu veya bu okullardan yerleştirme işlemlerine son başvuru tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olan engelli adaylar başvurabileceklerdir.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 06.Mart.2017, 22:17
    Zihinsel engelli olarak ekpss kuraya başvurabilir.
    İlgili yönetmelikte:
    Kuraya ise ilkokul/ortaokul/ilköğretim/özel eğitim iş uygulama merkezi veya okulu mezunu veya bu okullardan yerleştirme işlemlerine son başvuru tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olan engelli adaylar başvurabileceklerdir.