Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Vodofone müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

Merhaba vodofone müşteri hizmetleri için 542 yi arıyorum ama hep tele sekreter çıkıyor.Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak için hangi yolları denemeliyim.Teşekkürler

Konuyu değerlendir: Vodofone müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 1259 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    03.Mart.2017, 11:14

Vodofone müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

Merhaba vodofone müşteri hizmetleri için 542 yi arıyorum ama hep tele sekreter çıkıyor.Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak için hangi yolları denemeliyim.Teşekkürler
  2. 03.Mart.2017, 11:14
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Kasım.2012
    Nereden
    Osmaniye
    Vodofone müşteri hizmetlerine bağlana bilmek için ilk önce 542 aranılır ve telesekreter konuşmaya başlar başlamaz 2 şer saniye aralıklarla 1-3-7 tuşlayın.Artından otomatik olarak hattınız bağlanılacaktır
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 03.Mart.2017, 18:20
    Vodofone müşteri hizmetlerine bağlana bilmek için ilk önce 542 aranılır ve telesekreter konuşmaya başlar başlamaz 2 şer saniye aralıklarla 1-3-7 tuşlayın.Artından otomatik olarak hattınız bağlanılacaktır