Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Turbox marka bilgisayarlar nasıldır?

atom bilişim firmasının sitesinde gördüğüm yoğunlukla sattığı turbox marka i3, i5, i7 işlemcili çeşit çeşit bilgisayarlar var. fiyatlarıda çok cazip. sadece windows lisansı deneme sürümü diğer pc parçaları bilgisayarın fiyatına göre kademe kademe değişiyor. firmayı araştırdım genelde olumlu düzgün firma izlenimi var, ürünlerde de genelde olumlu yorumlar almış. şimdi buradan beğendiğim bir bilgisayar var, buradan bilgisayar alınır mı, turbox marka hazır bilgisayarlar iş görürmü?

Konuyu değerlendir: Turbox marka bilgisayarlar nasıldır?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 3 kişi oyladı ve 1636 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    26.Ocak.2017, 14:00

Turbox marka bilgisayarlar nasıldır?

atom bilişim firmasının sitesinde gördüğüm yoğunlukla sattığı turbox marka i3, i5, i7 işlemcili çeşit çeşit bilgisayarlar var. fiyatlarıda çok cazip. sadece windows lisansı deneme sürümü diğer pc parçaları bilgisayarın fiyatına göre kademe kademe değişiyor. firmayı araştırdım genelde olumlu düzgün firma izlenimi var, ürünlerde de genelde olumlu yorumlar almış.

şimdi buradan beğendiğim bir bilgisayar var, buradan bilgisayar alınır mı, turbox marka hazır bilgisayarlar iş görürmü?
  2. 26.Ocak.2017, 14:00
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    atom bilişim firmasının sitesinde gördüğüm yoğunlukla sattığı turbox marka i3, i5, i7 işlemcili çeşit çeşit bilgisayarlar var. fiyatlarıda çok cazip. sadece windows lisansı deneme sürümü diğer pc parçaları bilgisayarın fiyatına göre kademe kademe değişiyor. firmayı araştırdım genelde olumlu düzgün firma izlenimi var, ürünlerde de genelde olumlu yorumlar almış.

şimdi buradan beğendiğim bir bilgisayar var, buradan bilgisayar alınır mı, turbox marka hazır bilgisayarlar iş görürmü?
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    çok tanınmış marka değil. Genellikle internet kafelerin tercih ettiği bir markadır.
  4. 13.Mart.2017, 11:29
    çok tanınmış marka değil. Genellikle internet kafelerin tercih ettiği bir markadır.
  5. Üyelik tarihi
    Nisan.2011
    Ürün özellikleri çok iyi görünmekte ama fiyatı ile orantısız olması bu ürünlerde kafa karıştırıyor.

Bende araştırdım şöyle bir yoruma denk geldim:
    "Kullandıkları işlemciler Refurbished ürünler hocam şimdiden uyarıyım.
    "Refurbished" yani sıfırlanmış ürünler, kullanıldıktan sonra bir arızası yada eksikliği tespit edilip fabrikasına geri gönderilen, fabrikasında sorunları giderilip tekrar ucuz bir fiyattan satılan ürünlerdir. " (Alıntı:Atikabi)

Zaten bu ürünü satan çok az firma var, bahsettiğin firmayı biliyorum atombilişim. bu firmanın puanlarına bende baktım gayet olumlu puanlar almış teknik desteği ilgisi süper diyorlar. Bazen insan bilgisayardan çok teknik desteğe önem veriyor. Orada satılan ürünler sizi 5 yıl vs. idare eder, fazla bütçem yok diyorsanız almanızda bir mahsur yok.
  6. 16.Mayıs.2017, 19:15
    Ürün özellikleri çok iyi görünmekte ama fiyatı ile orantısız olması bu ürünlerde kafa karıştırıyor.

Bende araştırdım şöyle bir yoruma denk geldim:
    "Kullandıkları işlemciler Refurbished ürünler hocam şimdiden uyarıyım.
    "Refurbished" yani sıfırlanmış ürünler, kullanıldıktan sonra bir arızası yada eksikliği tespit edilip fabrikasına geri gönderilen, fabrikasında sorunları giderilip tekrar ucuz bir fiyattan satılan ürünlerdir. " (Alıntı:Atikabi)

Zaten bu ürünü satan çok az firma var, bahsettiğin firmayı biliyorum atombilişim. bu firmanın puanlarına bende baktım gayet olumlu puanlar almış teknik desteği ilgisi süper diyorlar. Bazen insan bilgisayardan çok teknik desteğe önem veriyor. Orada satılan ürünler sizi 5 yıl vs. idare eder, fazla bütçem yok diyorsanız almanızda bir mahsur yok.