İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2016 EKPSS Branş Sıralaması yayımlandı

2016 Engelli Kamu Personel Seçme Sınavına (2016-EKPSS) katılan adayların sınav sonuçlarına göre branş bazında sıralamaları, ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine yansıtılmıştır. Adaylar, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile branş bazında sıralamalarını öğrenebileceklerdir.

Branş bazında sıralamalar, adayları bilgilendirme amacıyla oluşturulmuş; kendileri ile aynı alanda sınava giren diğer adaylar arasında kendi başarı durumlarını değerlendirmelerine imkân veren bir hizmettir.

Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır. Branş bazında sıralama işlemleri adayların (YÖKSİS ve e-Okul sistemi üzerinden çekilmiş olan) ÖSYM sistemi üzerinde 12.12.2016 tarihi ile aktif olarak bulunan eğitim bilgileri; ve bu tarih itibari ile sistemde aktif eğitimi gözükmeyen adayların ise, başvuru da belirttikleri eğitim bilgileri baz alınarak hazırlanmıştır.
Adaylara saygıyla duyurulur.
ÖSYM BAŞKANLIĞI

2 Yorum

1. Bulamayanlar benim söyleyeceğim sıralamada gitsinler,, hesaba giriş yaptıktan sonra işlemler bölümünden Başvurularım / Tercihlerim tıklasınlar,, açılan sekmede Sınav Başvurularım bölümünde 2016 ekpss yi bulsunlar ve girsinler.. sonrasında hemen karşınıza 3 kategori çıkacak 2016 – EKPSS
    Başvuru Kayıt Görüntüle
    Branş Bazında Sıralama

branş bazında sıralamaya gireceğiz ordan zaten gerekli yeri genelde onlar doldurmuş oluyorlar asagıya inip sayfada hesaplaya tıklayalım sonuca görelim,, Bol Şans

Bir yanıt yazın