Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

İşitme engelliler için Proje

Arkadaşlar ben bir psikoloji öğrencisi olarak bir hayali gerçekleştirmek istiyorum. Işitme engelli bütün kardeşlerimize her alanda özgürlük sağlamak amaci ile bir projeye başladim. Okuduğum üniversitede gönüllü olarak psikoloji öğrencilerine işaret dili dersi veriyorum. Birçok psikoloji derneği bize destek veriyor. Bu çalişmamizla bir farkindalik yaratmak istiyoruz ama size ihtiyacim var. Profesyonel psikolojik desteğe ihtiyaci olan ve bu alanda kendilerine yardim edecek bir psikolog bulamayan

Konuyu değerlendir: İşitme engelliler için Proje

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 973 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    30.Ekim.2016, 19:42

İşitme engelliler için Proje

Arkadaşlar ben bir psikoloji öğrencisi olarak bir hayali gerçekleştirmek istiyorum. Işitme engelli bütün kardeşlerimize her alanda özgürlük sağlamak amaci ile bir projeye başladim. Okuduğum üniversitede gönüllü olarak psikoloji öğrencilerine işaret dili dersi veriyorum. Birçok psikoloji derneği bize destek veriyor. Bu çalişmamizla bir farkindalik yaratmak istiyoruz ama size ihtiyacim var. Profesyonel psikolojik desteğe ihtiyaci olan ve bu alanda kendilerine yardim edecek bir psikolog bulamayan bütün işitme engelli kardeşlerime iletişim adresimi birakiyorum. Bana şikâyetlerinizi, psikologlardan beklentilerinizi lütfen yazin siz elimi tutun bende sizin sesiniz olayim.
  2. 30.Ekim.2016, 19:42
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Arkadaşlar ben bir psikoloji öğrencisi olarak bir hayali gerçekleştirmek istiyorum. Işitme engelli bütün kardeşlerimize her alanda özgürlük sağlamak amaci ile bir projeye başladim. Okuduğum üniversitede gönüllü olarak psikoloji öğrencilerine işaret dili dersi veriyorum. Birçok psikoloji derneği bize destek veriyor. Bu çalişmamizla bir farkindalik yaratmak istiyoruz ama size ihtiyacim var. Profesyonel psikolojik desteğe ihtiyaci olan ve bu alanda kendilerine yardim edecek bir psikolog bulamayan bütün işitme engelli kardeşlerime iletişim adresimi birakiyorum. Bana şikâyetlerinizi, psikologlardan beklentilerinizi lütfen yazin siz elimi tutun bende sizin sesiniz olayim.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Nereden
    Selçuk Sel
    İşitme engelliler için bir proje ile sitemizde konu açmanız güzel. Lakin bu tür bir projenin "kayıtsız üye" olarak açılarak güvenilirliğini kanıtlaması zor. Eğer ciddiyseniz sitemiz üye olarak konu altına mail adresi eklemenize izin verebiliriz. Bu şekilde açılan konular sitemiz kuralları gereği kısıtlamaya tabidir.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 31.Ekim.2016, 09:50
    İşitme engelliler için bir proje ile sitemizde konu açmanız güzel. Lakin bu tür bir projenin "kayıtsız üye" olarak açılarak güvenilirliğini kanıtlaması zor. Eğer ciddiyseniz sitemiz üye olarak konu altına mail adresi eklemenize izin verebiliriz. Bu şekilde açılan konular sitemiz kuralları gereği kısıtlamaya tabidir.