Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Kol kırığı acısına en iyi ne gelir?

Merhaba benim elim geçtiğimiz günlerde bilekten iki taraflı kırıldı.Akşamları olmak üzere sabaha kadar ağlatacak şekilde ağrıyor.Ben ne yapabilirim.Bu sıkıntıyı çekmiş olan arkadaşlar lütfen beni bilğilendiriniz.Ağrı kesiciler pek fayda etmiyor.

Konuyu değerlendir: Kol kırığı acısına en iyi ne gelir?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 2362 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    11.Ağustos.2016, 21:02

Kol kırığı acısına en iyi ne gelir?

Merhaba benim elim geçtiğimiz günlerde bilekten iki taraflı kırıldı.Akşamları olmak üzere sabaha kadar ağlatacak şekilde ağrıyor.Ben ne yapabilirim.Bu sıkıntıyı çekmiş olan arkadaşlar lütfen beni bilğilendiriniz.Ağrı kesiciler pek fayda etmiyor.
  2. 11.Ağustos.2016, 21:02
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Mart.2014
    Allah şifa versin. sürekli yukarıda tutman gerekecek. fazla hareket ettirme, dinlenmene bak.
  4. 12.Ağustos.2016, 08:25
    Allah şifa versin. sürekli yukarıda tutman gerekecek. fazla hareket ettirme, dinlenmene bak.
  5. Üyelik tarihi
    Kasım.2012
    Nereden
    Osmaniye
    Kırık elinizi oldukça serin yerde durdurunuz...ve bol bol kemik suyu haşlayıp içiniz.Acısı zamanla geçecektir..Allah şifalar versin
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  6. 12.Ağustos.2016, 09:58
    Kırık elinizi oldukça serin yerde durdurunuz...ve bol bol kemik suyu haşlayıp içiniz.Acısı zamanla geçecektir..Allah şifalar versin
  7. Kayıtsız Üye
    13.Ağustos.2016, 08:22
    Bende gecen yil kolumu kirdim sevmedigim halde her aksam yedim 20 gunde sifa buldum ayrica eczaneden kalsiyum ilaci almanizi oneririm. (m.d.)

Hamur bagla firindan hamur al zeytinyag ile yogur onuda agriyan yerine sar bez cabut ile bagla birde paca corbasi ic. (i.K)

Mumlu çabut iyi gelir . Yaşlılarımz iyi bilirler , Arıcılık yapanlarda bulunur genelde mumlu çabut
    (C.İ.)

not: yukarıdaki tavsiyeler doktor tavsiyesi yerine kullanılamaz.
  8. 13.Ağustos.2016, 08:22
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Bende gecen yil kolumu kirdim sevmedigim halde her aksam yedim 20 gunde sifa buldum ayrica eczaneden kalsiyum ilaci almanizi oneririm. (m.d.)

Hamur bagla firindan hamur al zeytinyag ile yogur onuda agriyan yerine sar bez cabut ile bagla birde paca corbasi ic. (i.K)

Mumlu çabut iyi gelir . Yaşlılarımz iyi bilirler , Arıcılık yapanlarda bulunur genelde mumlu çabut
    (C.İ.)

not: yukarıdaki tavsiyeler doktor tavsiyesi yerine kullanılamaz.