Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Ankara'da beton hazır barbekü nereden alınır?

merhaba evimin bahçesinde kullanmak üzere barbekü alacağım. avm nin birinde aşağıdaki barbekünün benzerini görmüşler. bende bundan almak ıstıyorum. ankara da bu beton hazır barbekü işini yapan varmı yada hangi avm bu ürünü satar. yardımlarınız için teşekkürler. https://1.bp.blogspot.com/-mKBMemZwv6Q/V1q-aGqkTII/AAAAAAAAAvI/D8Jz0iDK_awdGzFADDQJCUJetGzL4hJjQCLcB/s320/beton-barbeku-1.png

Konuyu değerlendir: Ankara'da beton hazır barbekü nereden alınır?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 2347 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    15.Ağustos.2015, 13:04

Ankara'da beton hazır barbekü nereden alınır?

merhaba evimin bahçesinde kullanmak üzere barbekü alacağım. avm nin birinde aşağıdaki barbekünün benzerini görmüşler. bende bundan almak ıstıyorum. ankara da bu beton hazır barbekü işini yapan varmı yada hangi avm bu ürünü satar. yardımlarınız için teşekkürler.
  2. 15.Ağustos.2015, 13:04
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    merhaba evimin bahçesinde kullanmak üzere barbekü alacağım. avm nin birinde aşağıdaki barbekünün benzerini görmüşler. bende bundan almak ıstıyorum. ankara da bu beton hazır barbekü işini yapan varmı yada hangi avm bu ürünü satar. yardımlarınız için teşekkürler.
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Ankara'da hiç rastgelmedim ama dediğiniz gibi AVM'lerde bazen olabiliyor. Bir alışveriş web sitesinde gezinirken tesadüfen gördüğüm ürün sizin aradığınız ürüne benziyor. Kargoyla evinize kadar getirtebileceğiniz barbekünün fiyatı 500 TL olması biraz pahalı geldi ama resimlerden anladığım kadarıyla çok şık ve kullanışlı görünüyor, ben beğendim, incelemek isterseniz Şuradan bir bakın derim.

işte beton barbekü resimi
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 10.Haziran.2016, 15:13
    Ankara'da hiç rastgelmedim ama dediğiniz gibi AVM'lerde bazen olabiliyor. Bir alışveriş web sitesinde gezinirken tesadüfen gördüğüm ürün sizin aradığınız ürüne benziyor. Kargoyla evinize kadar getirtebileceğiniz barbekünün fiyatı 500 TL olması biraz pahalı geldi ama resimlerden anladığım kadarıyla çok şık ve kullanışlı görünüyor, ben beğendim, incelemek isterseniz Şuradan bir bakın derim.

işte beton barbekü resimi
  5. Kayıtsız Üye
    04.Aralık.2017, 13:59

ankarada barbekü satan yer

ankara beton barbekü imalatı yapan yer var ankarabarbeku. com sitesinden bakabilirsin kurulum montaj hizmetide var fiyatları da uygun
  6. 04.Aralık.2017, 13:59
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    ankara beton barbekü imalatı yapan yer var ankarabarbeku. com sitesinden bakabilirsin kurulum montaj hizmetide var fiyatları da uygun