Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Bağkur kaydı iptal ettirilebilir mi?

Babam 2011 yilinda genel aftan yararlanip belli bi miktar toplu para yatirdiktan sonra 2015 yilina kadar sigortali olarak calismistir bu ay dilekce verip emekli olacagini soylediklerinden sonra babam dilekceyi verdi ve degerlendirme yapilirken 2011 yilinda bagkurlu olarak imza attigi bi belge ortaya cikti ve sonuc olarak bagkurlu emekli olabilmesi icin 25 bin lira yatirmasi ya da 3 bin gün eksik cikiyor sonuc olarak bagkurlu devam etmek istiyorum diye bilmeden attigi imzayi reddetme itiraz

Konuyu değerlendir: Bağkur kaydı iptal ettirilebilir mi?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2315 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    09.Haziran.2015, 23:40

Bağkur kaydı iptal ettirilebilir mi?

Babam 2011 yilinda genel aftan yararlanip belli bi miktar toplu para yatirdiktan sonra 2015 yilina kadar sigortali olarak calismistir bu ay dilekce verip emekli olacagini soylediklerinden sonra babam dilekceyi verdi ve degerlendirme yapilirken 2011 yilinda bagkurlu olarak imza attigi bi belge ortaya cikti ve sonuc olarak bagkurlu emekli olabilmesi icin 25 bin lira yatirmasi ya da 3 bin gün eksik cikiyor sonuc olarak bagkurlu devam etmek istiyorum diye bilmeden attigi imzayi reddetme itiraz hakkimizvarmidir simdiden teşekkür ler...
  2. 09.Haziran.2015, 23:40
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Babam 2011 yilinda genel aftan yararlanip belli bi miktar toplu para yatirdiktan sonra 2015 yilina kadar sigortali olarak calismistir bu ay dilekce verip emekli olacagini soylediklerinden sonra babam dilekceyi verdi ve degerlendirme yapilirken 2011 yilinda bagkurlu olarak imza attigi bi belge ortaya cikti ve sonuc olarak bagkurlu emekli olabilmesi icin 25 bin lira yatirmasi ya da 3 bin gün eksik cikiyor sonuc olarak bagkurlu devam etmek istiyorum diye bilmeden attigi imzayi reddetme itiraz hakkimizvarmidir simdiden teşekkür ler...
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Primini yatırmadığı bağkur kaydını iptal ettirmek mümkün. Bu konuda şu sıralar bağkura dilekçe verilerek pirimini yatırmadığı günler yok sayılabiliyor.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 11.Haziran.2015, 22:26
    Primini yatırmadığı bağkur kaydını iptal ettirmek mümkün. Bu konuda şu sıralar bağkura dilekçe verilerek pirimini yatırmadığı günler yok sayılabiliyor.