Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Zihinsel Engelliyim bakım evine sıgınmak istiyorum

Engelli bir insanım ailem tarafundan çokca hor görülüyorum benim engelimi bir türlü kabullenemediler zaman zaman şiddette görüyorum... Ben polise telefon acıp beni sıgınma evine götürmelerini düşünüyorum...fakat bu ne derecede dogru olur....AİLE KADIN YAŞLI ENGELLİ dayanışma vakfı bana sahip cıkarmı yoksa daha kötü şeylerlemi karşılaşırım

Konuyu değerlendir: Zihinsel Engelliyim bakım evine sıgınmak istiyorum

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3875 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    28.Mayıs.2014, 13:46

Zihinsel Engelliyim bakım evine sıgınmak istiyorum

Engelli bir insanım ailem tarafundan çokca hor görülüyorum benim engelimi bir türlü kabullenemediler zaman zaman şiddette görüyorum...
    Ben polise telefon acıp beni sıgınma evine götürmelerini düşünüyorum...fakat bu ne derecede dogru olur....AİLE KADIN YAŞLI ENGELLİ dayanışma vakfı bana sahip cıkarmı yoksa daha kötü şeylerlemi karşılaşırım
  2. 28.Mayıs.2014, 13:46
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Engelli bir insanım ailem tarafundan çokca hor görülüyorum benim engelimi bir türlü kabullenemediler zaman zaman şiddette görüyorum...
    Ben polise telefon acıp beni sıgınma evine götürmelerini düşünüyorum...fakat bu ne derecede dogru olur....AİLE KADIN YAŞLI ENGELLİ dayanışma vakfı bana sahip cıkarmı yoksa daha kötü şeylerlemi karşılaşırım
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Kasım.2012
    Nereden
    Osmaniye
    Bakım evine gitmeniz için polisi aramanıza gerek yok direk 183 ü ararsanız onlarla direk irtibata geçersiniz...Lakin kadın ve özürlü sığınma evleri ne kadar güzel olursa olsun göze hoş gelirse gelsin...Ailenisin yerini tutar mı...bunu iyice tartıp düşünmeniz gerekir
  4. 28.Mayıs.2014, 22:09
    Bakım evine gitmeniz için polisi aramanıza gerek yok direk 183 ü ararsanız onlarla direk irtibata geçersiniz...Lakin kadın ve özürlü sığınma evleri ne kadar güzel olursa olsun göze hoş gelirse gelsin...Ailenisin yerini tutar mı...bunu iyice tartıp düşünmeniz gerekir