İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mustafa Kemal Atatürk Kara Kalem Portre,Siyasetçi karakalem resimleri

1881-1938

Atatürk’ü tanıtmaya kelimeler,cümleler,sayfalar yetmez.O bizim için eşi bulunmaz bir liderdi. O’nun ilkeleri,fikirleri yolumuza ışık tutmaktadır.Hayatını bu vatana hizmet için adamış, bağımsızlık mücadelesi için halkımıza önder olmuş bu büyük liderin portresini burada yayınlamaktan gurur duyacağım.

GENÇLiK MARŞI

Dağ başını duman almış,
Gümüş dere durmaz akar.
Güneş ufuktan şimdi doğar.
Yürüyelim arkadaşlar.

Sesimizi yer, gök, su dinlesin;
Sert adımlarla her yer inlesin.

Bu gök, deniz nerede var,
Nerede bu dağlar, taşlar.
Bu ağaçlar, güzel kuşlar
Yürüyelim arkadaşlar.

Her geceyi güneş boğar
Ülkemizin günü doğar,
Yol uzun olsa da ne var,
Yürüyelim arkadaşlar.

5 Yorum

1. Sevgili hakan-can kardeşim değerli yorumun için teşekkür ederim.Ben senın herzaman yanındayım.Senin gibi bir dost az bulunur.Bu dostluk ebediyen sürecek kardeşim.Sevgiyle kal..

Sevgili Göknur,
    Bu güzel sözlerin beni çok mutlu etti.Bu övgü dolu sözlerine layık olmak için elimden geleni yapacağım.Değerli yorumun için teşekkürler.

Sevgili Arzucum,
    Bende bir kez daha anlıyorum dostluğun ne güzel bir duygu olduğunu.Bunu bana derinden hissettirdiğin için çok teşekkür ederim canım.Senin yorumlarını burada gördükçe içim kıpır kıpır oluyor,çok mutlu oluyorum. Biliyorsun ki sen ne istersen güzel olanı istersin ve o yüzden senin isteklerini yapmak benim için bir onurdur,mutluluktur.Değerli yorumun için sonsuz teşekkürler.

Sevgili Sihirli Oklava,
    Ne iyi ettinde geldin bak sayende benim bloguma da aydınlattın.Atatürk resmi yapmak aslında hiçbirşey O'nun gösterdiği yolda gitmek,birşeyler yapmak herşeydir.Değerli yorumun için teşekkürler.

2. selamlar…sen de yorum sayfamı güzel yorumunla aydınlamışsın…bu arada çalışman çok güzel.dedem de yapardı Atatürk'ün karakalem çalışmasını.bana da öğretmeye şalışırdı ama işte yetenek olmayınca:))sevgiler

3. Canım..

Biricik vefalı dostum, arkadaşım.. Senin için de, söylenecek sıfatlar yeterli gelmez, değerini ifade edebilmek için..

Bir kez daha anlıyorum, ne kadar şanslı olduğumu. Seni tanıdığım, arkadaşım, dostum olduğun için..

Çok çok teşekkür ederim, canımın içi.. Söz ağzımdan çıktığı gibi, kalemine sarıldığını ve bu muteşem tabloyu çizdiğine eminim. Sana nasıl teşekkür etsem azdır.

Tek kelime ile ifade edebileceğim. Mükemmel..Öpüyorum canım..

Sevgiyle kal..

4. veeee iste superr, bunu bekliyordum, harika olmus ellerine saglik, evet onu kelimeler anlatamaz ama, bu guzelligi ortaya cikarttigin icin yetenegine hayranim ve tebrik ederim.

iste budur diyorummmm

5. Fevkalade bir çizim ve yayın olmuş No Engel kardeşim…Emeğine sağlık..

Not :Sayfama bugün yazdığın yorum için teşekkür ederim değerli kardeşim benim…

Bir yanıt yazın