Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Bu yaşıma kadar hep ağladım [ O An ]

sene 1992.. ben doğmuşum söylenenlere göre doğarken bağdaş kurarak doğmuşum ve bu yüzden dizden alt taraf çalışmıordu..Ve bu yaşıma gelene kadar hep ağlayarak gelmişimdir.. hiç bi zaman arkadaslarım yanına almadılar herkes sakat sakat die söleniolardı.. dışarı bile çıkamıordum.. hep annemle ağlayarak geçti çocukluğum. cihazlarımda vardı 24 saat onları kullanmak beni çok rahatsız ediyordu.. ama bir gün.. bi doktorla tanıştım ve iyleşebilirsin o cihazları 15 sene boşuna kullanmışsın dedii.. ve

Konuyu değerlendir: Bu yaşıma kadar hep ağladım [ O An ]

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 3501 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Nisan.2012

Bu yaşıma kadar hep ağladım [ O An ]

sene 1992.. ben doğmuşum söylenenlere göre doğarken bağdaş kurarak doğmuşum ve bu yüzden dizden alt taraf çalışmıordu..Ve bu yaşıma gelene kadar hep ağlayarak gelmişimdir.. hiç bi zaman arkadaslarım yanına almadılar herkes sakat sakat die söleniolardı.. dışarı bile çıkamıordum.. hep annemle ağlayarak geçti çocukluğum. cihazlarımda vardı 24 saat onları kullanmak beni çok rahatsız ediyordu.. ama bir gün.. bi doktorla tanıştım ve iyleşebilirsin o cihazları 15 sene boşuna kullanmışsın dedii.. ve ben ilk defa babamı ağlarken gördüm. çünkü benim abimde engelli ve onda hiç umut yoktu beni duyunca çok sevindiler. ve 6 ayda cihazlarımı bıraktım.. şuan sadece deynekle yürüyorum.. ama her zaman Allaha şükür ettim. hiç br zaman yılmadım.. bakalım memurluğa ve üniversite sınavına girdik inş hayırlısı neyse o olur çok konuştum artık susmalıyım galiba işte benim hikayemde bu..
  2. 02.Mayıs.2012, 18:55
    sene 1992.. ben doğmuşum söylenenlere göre doğarken bağdaş kurarak doğmuşum ve bu yüzden dizden alt taraf çalışmıordu..Ve bu yaşıma gelene kadar hep ağlayarak gelmişimdir.. hiç bi zaman arkadaslarım yanına almadılar herkes sakat sakat die söleniolardı.. dışarı bile çıkamıordum.. hep annemle ağlayarak geçti çocukluğum. cihazlarımda vardı 24 saat onları kullanmak beni çok rahatsız ediyordu.. ama bir gün.. bi doktorla tanıştım ve iyleşebilirsin o cihazları 15 sene boşuna kullanmışsın dedii.. ve ben ilk defa babamı ağlarken gördüm. çünkü benim abimde engelli ve onda hiç umut yoktu beni duyunca çok sevindiler. ve 6 ayda cihazlarımı bıraktım.. şuan sadece deynekle yürüyorum.. ama her zaman Allaha şükür ettim. hiç br zaman yılmadım.. bakalım memurluğa ve üniversite sınavına girdik inş hayırlısı neyse o olur çok konuştum artık susmalıyım galiba işte benim hikayemde bu..
    Twitter Facebook Google+
  3. aheyy
    02.Mayıs.2012, 20:23
    mnvr;

Artık ağlamayı bırak ve gülmeye başla, hem de Şu An

( Al sana cümlede anlatım bozukluğuna bi örnek )
  4. 02.Mayıs.2012, 20:23
    aheyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aheyy
    Misafir
    mnvr;

Artık ağlamayı bırak ve gülmeye başla, hem de Şu An

( Al sana cümlede anlatım bozukluğuna bi örnek )
  5. Üyelik tarihi
    Nisan.2012
    evet haklsın artık gülmek zamanı Güzel örnekti
  6. 02.Mayıs.2012, 20:37
    evet haklsın artık gülmek zamanı Güzel örnekti
  7. Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    doğuştan engelli olup bunca yıldır yürüyemeden birden deyneklede olsa yürümeye başlaman mucize ile eşdeğer. Ailene ve sevdiklerine güzel bir süpriz yapmışsın. memur olarak bu süprizleri devam ettirmen dileğiyle. Başarılar.
  8. 02.Mayıs.2012, 21:03
    doğuştan engelli olup bunca yıldır yürüyemeden birden deyneklede olsa yürümeye başlaman mucize ile eşdeğer. Ailene ve sevdiklerine güzel bir süpriz yapmışsın. memur olarak bu süprizleri devam ettirmen dileğiyle. Başarılar.
  9. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Mnvr,
    Umarım bundan sonraki yaşamında hiç ağlamaz, hep gülersin. Zorlu hayat mücadelende başarılar diler, O An'nını bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  10. 02.Mayıs.2012, 21:55
    Mnvr,
    Umarım bundan sonraki yaşamında hiç ağlamaz, hep gülersin. Zorlu hayat mücadelende başarılar diler, O An'nını bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.
  11. Üyelik tarihi
    Kasım.2011
    Nereden
    İstanbul
    s.a. mnvr, kolay bır sekılde yuruyebılr duruma gelmene sevındım.ınsallah abınde ıyılesır ve artık bu hususta aglamazsın
    ama aglamak guzeldır cogu kere kalbı yumusatır unuttgumuz ınsancıl duyguları bıze hatırlatır ınsallah bundan sonra sevınc gozyasları döker ve sükretmeye devam edersın.Rabbım Yar ve yardımcın olsun
  12. 03.Mayıs.2012, 00:39
    s.a. mnvr, kolay bır sekılde yuruyebılr duruma gelmene sevındım.ınsallah abınde ıyılesır ve artık bu hususta aglamazsın
    ama aglamak guzeldır cogu kere kalbı yumusatır unuttgumuz ınsancıl duyguları bıze hatırlatır ınsallah bundan sonra sevınc gozyasları döker ve sükretmeye devam edersın.Rabbım Yar ve yardımcın olsun
  13. Zümrüdü Anka
    03.Mayıs.2012, 18:08
    Hayırlısı ile İnşaallah memurluk sınavını kazanır ve hayatında ikinci dönüm noktasını yakalamış olarak yüzün hep güler...
  14. 03.Mayıs.2012, 18:08
    Zümrüdü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zümrüdü Anka
    Misafir
    Hayırlısı ile İnşaallah memurluk sınavını kazanır ve hayatında ikinci dönüm noktasını yakalamış olarak yüzün hep güler...
  15. Üyelik tarihi
    Nisan.2012
    inşallah arkadaşlar saolun hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah as anemon evet haklsın bazen ağlamalıyız
  16. 03.Mayıs.2012, 21:31
    inşallah arkadaşlar saolun hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah as anemon evet haklsın bazen ağlamalıyız
  17. DELİ BEKİR
    06.Şubat.2013, 13:18
    inş bundan sonra hiç ağlamaz hep gülersin.
  18. 06.Şubat.2013, 13:18
    DELİ BEKİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DELİ BEKİR
    Misafir
    inş bundan sonra hiç ağlamaz hep gülersin.