Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Engelli çalıştırmak işverene nasıl faydalar sağlar?

Ben sımdı ssk,mı başlatıcam hayırlısıyla abı ben sımdı vergı ındırımıde almaktayım ben ssk prımlerımı 2000 maas aldıgım ıcın 2000 tl ssk prımlerımı odeyecek belkı emeklılıgıme az kaldıgı ıcın dahada yuksek odeyebılır sımdı devlet benım prımıme ne kadar tesvık verıp ısvernıme katkıda bulunacak bu konuda yardım edersen sevınırım detaylarıyla anlatırsanız sevınrım muhasebecıye gosterıcemde saygılarımla yapması gerekenler..2000 maas verırse odenecek tutar 2000 ve ustu olursa odeyecegı prım ne

Git Birinci 12

Konuyu değerlendir: Engelli çalıştırmak işverene nasıl faydalar sağlar?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4251 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Ekim.2010
    Nereden
    rize
    muhasebecı bugun ınsaat fırmasında özurlu calıstırmak yasak oldugunu ıma ettı 18 yas altı kadınlar ve engellıler calıstırılamazmıs ınsaat fırmasında dıyorumkı ınsaat fırmasın buroda calısacak goruncegım dıyor olmaz dıyor su cok dogrukı işini bılmeyen ınsanlar ıdda edıyorya ona yanıyorum googleden arıyor arastırma yapıyor olmazmıs dıyor suratına evrakları vurmamak ıcın zor tuttum kendımı bakalım kısmet ne olacak lodos 2000 tl maas verecek olsa sgk 730 tl prım odeyecek neyse bakacagız
  2. 14.Nisan.2011, 18:31
    muhasebecı bugun ınsaat fırmasında özurlu calıstırmak yasak oldugunu ıma ettı 18 yas altı kadınlar ve engellıler calıstırılamazmıs ınsaat fırmasında dıyorumkı ınsaat fırmasın buroda calısacak goruncegım dıyor olmaz dıyor su cok dogrukı işini bılmeyen ınsanlar ıdda edıyorya ona yanıyorum googleden arıyor arastırma yapıyor olmazmıs dıyor suratına evrakları vurmamak ıcın zor tuttum kendımı bakalım kısmet ne olacak lodos 2000 tl maas verecek olsa sgk 730 tl prım odeyecek neyse bakacagız

Git Birinci 12