• 2013-ÖMSS Kura çekiliş tarihi açıklandı  ÖMSS'ye kura ile katılım gösterecek adayların atamalarına esas kurar çekiliş tarihi belli oldu. ÖMSS kuraları 14 Mart 2013'te gerçekleşecek. Konuya ilişkin ÖSYM duyurusu aşağıdadır.


  2013-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme:Kura Sonucu ile Yerleştirme İşleminin Yapılması

  2013-ÖMSS/KURA ile kamu kurum ve kuruluşlarının ilköğretim/ortaokul/ilkokul düzeyi kadrolarına özürlü memur yerleştirme işlemi, 14 Mart 2013 tarihinde saat 16.00’da ÖSYM’nin Bilkent-Ankara’daki merkezinde yapılacaktır.3 Ekim 2011 tarihli ve 28073 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmeliğin 5. Maddesi gereği kura çekimi Noter huzurunda gerçekleştirilecektir.Kura ile yerleştirme sonuçları aynı gün içinde ÖSYM'nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden de açıklanacaktır.Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.Adaylara duyurulur.
  ÖSYM BAŞKANLIĞI
  Bu makalenin devamı ve orjinalı forumdadır ÖMSS kura çekimi 14 Mart 2013'te yapılacak started by Lodos Denizcisi View original post
  Yorum Yorum Ekle

  Türkiye'nın başkenti neresidir?

 • Facebook Yorum Yap

  Bu konuya Yorum Yap

 • Facebook Fan

  Engelliler için Listeni Davet Et Engelsiz Dünyam Fan
 • ÖMSS Facebook Sayfamız

 • Engelsiz Dünyam'ı Twitter'dan takip edebilirsiniz